Billy Meier:About

From Billy Meier

O budúcnosti ľudstva (The Future Of Mankind)

O čom je táto Wiki?

Táto stránka Wiki je v podstate o všetkých aspektoch kontaktov Billyho Meiera s mimozemskými ľudskými bytosťami. Kto sú. Kto je on. Prečo sem prišli a o čom hovorili počas kontaktných zážitkov. Tieto kontaktné zážitky boli osobné a telepatické.

Aké sú ciele webovej stránky?

  1. Prvým cieľom je stať sa definitívnym zdrojom všetkých známych slovenských prekladov informácií, ktoré pôvodne v nemčine vytvoril Billy Meier. Tento cieľ už pravdepodobne dosiahol.
  2. Druhým cieľom je pomôcť ľudstvu pri vzdelávaní v pravde o našom pôvode, o nás samých, o našom svete, o našej budúcnosti a o vesmíre, a to tak duchovnom (jemnohmotnom), ako aj materiálnom (hrubohmotnom). Samozrejme, že pravda je sporná a vy sa budete musieť sami rozhodnúť, či je všetko, čo je tu uvedené, pravdepodobne pravdivé, alebo nie, vzhľadom na tu uvedené fakty a vaše životné skúsenosti, ktoré ovplyvňujú vaše schopnosti úsudku.
  3. Tretím cieľom je umožniť každému človeku podieľať sa na vývoji tejto webovej stránky. Používa sa technológia MediaWiki, ktorá v podstate poskytuje pomerne ľahko použiteľné rozhranie na spracovanie/editáciu textu. Stačí si vytvoriť účet a môžete začať pracovať. Ak by ste chceli skúsiť pridať nejaký obsah, odporúčame vám prečítať si časť Prispievanie k obsahu.
  4. Štvrtým cieľom je zachovať bezplatné čítanie a používanie.

Kto je majiteľom?

Správcom webu, majiteľom a jedným z hlavných prispievateľov tejto Wiki je James Moore, ktorý ju vytvoril, aby pomohol ľudstvu tým najvhodnejším spôsobom, akým v súčasnosti môže.

James získal súhlas (alebo skôr dostal oznámenie o nesúhlase) od Billyho prostredníctvom Christiana Frehnera na ďalší rozvoj tejto webovej stránky.

Pozrite si Impressum / Autorské práva / Zrieknutie sa zodpovednosti

Prečo sa tu nepoužíva slovo "údajný" alebo "veril"?

Syntax textu obsiahnutého na tejto webovej stránke vychádza z predpokladu skutočnosti. Inými slovami, existuje dôkaz, o ktorom niet pochybností, že tvrdenia pána Meiera sú pravdivé. Každý logicky a nematerialisticky orientovaný človek môže k tomuto záveru dospieť prečítaním celej tejto webovej stránky.

Preto sa tu nepoužívajú slová "údajný" a "veril", ako by sa dalo očakávať od encyklopédie, akou je Wikipédia, ktorá o sebe tvrdí, že uverejňuje len názory spoľahlivých autorov, a nie názory wikipedistov, ktorí si sami prečítali a interpretovali primárny zdrojový materiál, čo je samo osebe chybné tvrdenie, pretože kritériá pre spoľahlivý môžu byť sporné a sú poškodené súčasnými materialistickými procesmi myslenia pozemského človeka.

Ako pomôcť

Prosím, pozrite si Ako môžem pomôcť?.